jaki jest twoj ulubiony festiwal dlaczego

jaki jest twoj ulubiony festiwal dlaczego Próbki umieścić w worku pocztowym dostarczonych wraz z uprzednio zamrożonej opakowanie z żelem, i powrót do laboratorium w celu analizy. To takie proste!

Wyniki badań są zazwyczaj dostępne w ciągu 2 tygodni.

NB . Niektóre leki mogą wpływać na poziom hormonów stresu podawane w tym badaniu. Na przykład, wszystkie postaci sprayu do nosa, inhalatory lub krople do oczu steroidowe na bazie; klomifenu; Kortyzon śmietany lub łaty; ketokonazol; sterydy doustne (np prednizon) i fenytoiny. przy zamawianiu zestawu testowego Powołaj istniejący stan chorobowy lub lekarstw.

Zrobiłem test i tak, moje hormony stresu są niewyważone – co teraz?

jaki jest twoj ulubiony festiwal dlaczego

Podam wam dobrą nowinę, od razu – nie ma wiele, że można zrobić, aby pomóc przywrócenia równowagi hormonów stresu. Właściwie, to gdzie terapia żywieniowa naprawdę wchodzi w jego własnym.

Uczenie się, jak, co i kiedy jeść sprawia ogromną różnicę dla zdrowia nadnercza, a także ogólnego samopoczucia. Ponadto, prawo odżywianie w połączeniu z dostosowaniem stylu życia i specjalistycznych suplementów diety (na przykład ekstraktów gruczołowych, adaptogenne ziół i specyficznych składników odżywczych) może przyczynić się do przywrócenia równowagi swój nadnerczy zdrowia całkowicie.

Jeśli jesteś sumienny, należy spodziewać się czuć poprawę objawów w ciągu zaledwie tygodnia oraz w zależności od nasilenia stresu nierównowagi hormonalnej, nadnerczy zdrowia może być w pełni zoptymalizowane w ciągu 3-6 miesięcy.

jaki jest twoj ulubiony festiwal dlaczego

Specjalnego czytnika PROMOCJA

NutriLife Stress Relief Pakiet zawiera:

•Genova Diagnostyka Kompleksowa nadnerczy Stres Profil zestawu testowego (zawiera wydzielniczej IgA testowanie) •Jeden-do-jednego konsultacja telefonicznej (30 minut) •Pełna analiza i interpretacja wyników badań •Wydrukowane odżywiania i stylu życia Zalecenia •Spersonalizowany suplement diety na receptę, aby pomóc ponownie zrównoważyć hormony

Cena całkowita: ÂŁ149 (Zazwyczaj ÂŁ212)

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: Janine Fahri na NutriLife Clinic na 07956 848 002 lub info@nutrilifeclinic.com

Artykuł dzięki: