festiwal filmow historycznych i wojskowych

festiwal filmow historycznych i wojskowych

Samiec ‚G-spot „

W uzupełnieniu do ich penisów mężczyźni mają inne bardzo erotyczne części ich ciał. Jednym z nich jest mężczyzna „g-spot” lub dokładniej „p-spot” – dla gruczołu krokowego. Stymulacja tym miejscu, albo zewnętrznie przez krocze, skóra między odbytem a jądrami, lub wewnętrznie przez odbyt może doprowadzić do bardzo przyjemnych doznań, w tym orgazmu.

„Niebieskie piłki”

Termin medyczny dla niebieskich kul jest zapalenie najądrza, zapalenie najądrza, która znajduje się w worka mosznowego i gdzie plemniki dojrzały. W prostych słowach niebieskie kule występuje, gdy najądrza zablokowane z nasienia, które pozostawiły po jądrach, ale nie penisa. W deferns vas są kanałem dla plemników z jąder do cewki moczowej. Kiedy zablokowane masz ból. Zazwyczaj można złagodzić to poprzez wytrysku.

festiwal filmow historycznych i wojskowych

Honey Pot

pochwy kobiet średnio od 8 – 10 cm długości, około 3 – 4 cali. To rozszerza podczas stosunku. W tym łechtaczki, warg pochwy i wewnętrznej tkanki gąbczastej kobieta ma tylko o tyle erekcji tkanki jako człowieka, ale większość z nich jest wewnątrz jej ciała.

Kobiety i orgazm

Przynajmniej 70% kobiet nie osiągną punkt kulminacyjny orgazmu podczas stosunku sam, więc pamiętać, aby płacić dużo dbałością jej najbardziej wrażliwych narządów miejscu – łechtaczki.

festiwal filmow historycznych i wojskowych

Kobieta wytrysk

Podczas stymulacji ‚G-spot „, na niewielkim obszarze na górnej wewnętrznej stronie ściany pochwy około 1 ½ do 2 cali z tyłu pochwy, niektóre kobiety wytrysku przez cewkę moczową. Jedna lub dwie uncje jasny, bezwonny płyn są wydalane w chwalebnej wytrysk.

Making niemowląt

W momencie narodzin kobiece jajniki zawierają do 2 mln niedojrzałe jaja. Po wystąpieniu menstruacji 1 jajo dojrzewa co miesiąc i jest uwalniany do pochwy tylko czekają na tych milionów plemników do zapłodnienia się go! Plemników może przetrwać w pochwie w ciągu 3 do 5 dni.

Artykuł dzięki: