festiwal muzyki tanecznej ostroda 2014 program

festiwal muzyki tanecznej ostroda 2014 program Jednak to spowolnienie gospodarki jest znacznie wpływa zarówno nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Pracownicy, którzy zostali zwolnieni, okaże się, że nie są w stanie płacić czynsz. Wiele nieruchomości komercyjne cierpią z powodu ich lokatorzy zostali zmuszeni do zaprzestania działalności.

Z nieruchomości mieszkalnej, o ile najemca został zwolniony lub zwolniony, to może cię miesięcy, aby móc go eksmitować nie mówiąc już znaleźć innego lokatora. W nieruchomościach komercyjnych, masz prawo zachować swoje depozyty, armatura, sprzęt i meble, ale to nadal nie daje dochód dla tej nieruchomości. A teraz istnieje wiele nieruchomości komercyjnych, które bankrutują. Więc moja najlepsza rada to, że w tym spowolnienia gospodarki, że choć może istnieć wiele możliwości inwestycji, należy pamiętać, że nie są tak wiele sytuacji, w których można stracić dużo pieniędzy.

Spójrzmy na nieruchomości komercyjnej, która była pusta w ciągu 3 miesięcy lub 3 lata, to problem może być fakt, że czynsz jest zbyt wysoki. Nawet jeśli było ciąć go na pół nadal nie może znaleźć najemcę.

festiwal muzyki tanecznej ostroda 2014 program

Powodem tego jest proste. Prawie każdy nieruchomości mieszkalnych na rynku ma wszystko, co jest wymagane, aby ktoś w nim żyć. Jednak, gdy chodzi o nieruchomości komercyjnych, wymagania różnią się ogromnie od najemcy najemcy. Na przykład, gdy cannery karma zwolni się, że nie może być po prostu kwestia zmniejszenia czynszu znaleźć najemcę. Bez względu na to, jak bardzo spadnie czynsz, No Fotograf szuka studio może zadowolić się konserw karmy dla psów. Nie sklepu obuwniczego, który opiera się na przechodzącej handlu stóp będzie chciał się na ostatnim piętrze w wieży biurowej, nie ważne jak dobry widok lub jak rozsądne najem.

Podsumowując różnice między nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych:

Osiedle mieszkaniowe

Artykuł dzięki: