festiwal filmowy i artystyczny lato filmow

festiwal filmowy i artystyczny lato filmow

Seks i ciąża

Ponieważ plemniki nie mogą podróżować wewnętrznie z odbytu do pochwy, technicznie nie jest to możliwe, aby zajść w ciążę podczas seksu analnego. Ale uwaga, po nasienie Intercourse może wyciekać z odbytu i ścieka w dół do pochwy, w wyniku „powitalny” poczęcia. Spośród tych, którzy korzystają z seksu analnego do kontroli urodzeń, w końcu każdego roku 8% więcej niż w ciąży!

bodacious piersi

Małe, duże, okrągłe, pointy, bez względu na ich kształt, ludzie po prostu wydają się kochać piersi kobiet. Mammaries są tak różne, jak kobiety siedzą tak ślicznie, ale oto kilka ogólnych wskazówek:

OIT całkiem normalne dla kobiety mają piersi, które mają różne rozmiary, tak jak ręce i stopy różnią się wielkością.

oWhen kobieta budzi jej piersi puchną nawet o 25%, a jej sutki może stać się bardzo trudne.

oMany kobiety mają włosy wokół swoich sutków.

festiwal filmowy i artystyczny lato filmow

oAbout 10 procent kobiet odwrócone sutki.

oBreasts są w większości tkanek tłuszczowych, które nie jest bardzo wrażliwy na pieszczoty i pocałunki. Jednakże, ponieważ sam sutek i teren otaczający go (otoczki) pełne są zakończenia nerwowe są bardzo wrażliwe na dotyk.

Omen również wiele wrażliwych zakończeń nerwowych w ich sutki i może stać się bardzo podekscytowany pocałunkami sutek, bani i twirls.

„Robić to”

Jak często?

Według badań przez firmę Durex prezerwatywy, średnia na całym świecie kochać jest 106 razy w roku. Kanadyjczycy zmieścić rację z „normą”, uderzając arkuszy w tempie 105 razy lub dwa razy w tygodniu. To stawia nas za francuskim – 141, Amerykanie – 138, Rosjanie – 131, australijska, Brytyjczycy i Niemcy – wszystkie na 112, oraz RPA i Polacy – 109. Ale przed Meksyku – 102, Włochy – 92, Hiszpania – 82 , Tajlandia – 80 i Hong Kongu – 57.

Codziennie kochanie występuje około 120 milionów razy na całym świecie, w wyniku czego 910,000 ciąż.

Artykuł dzięki: