festiwal filmu i sztuki dwa brzegi kazimierz dolny

festiwal filmu i sztuki dwa brzegi kazimierz dolny

Rozważasz przyznał się do DUI w stanie Waszyngton

Zanim to zrobisz … Przeczytaj te WA State DUI FAQ Aby lepiej zrozumieć z opcji

Waszyngton DUI DWI obrony oferowane w: Seattle, Lynnwood, Everett, Mill Creek, Puget Sound, King County, Snohomish County

Po przyznaniu się do DUI w stanie Waszyngton, będzie prawdopodobnie kilka pytań uruchomione przez twój umysł. Chociaż należy omówić plusy i minusy przyznał się do DUI w stanie Waszyngton ze swoim prawnikiem, tutaj jest spojrzenie na niektóre z najczęściej zadawanych pytań WA państwowych DUI zadawane przez ludzi, którzy rozważają taką prośbę.

Czy mam powiedzieć mojemu pracodawcy o moim DUI?

Prawo stanowe nie wymaga, aby poinformować o tym pracodawcę, ale umowa spółki może wymagać, aby dostarczyć zgłoszenie aresztowania i skazania. Jest to najczęściej spotykane w pracy, gdzie wymagana jest działającym pojazd silnikowy.

festiwal filmu i sztuki dwa brzegi kazimierz dolny

Czy stracę pracę po przyznaniu się do DUI w stanie Waszyngton?

Czy utraty pracy jest całkowicie zależny od swojego pracodawcy.

Czy moja rodzina lub przyjaciele dowiedzieć się o mojej winy?

Choć nie są prawnie zobowiązani do informowania swoich przyjaciół i rodzinę, że został skazany za jazdę pod wpływem alkoholu, to jest dobry pomysł, aby podzielić się tą informacją z kimś. W ten sposób będziesz mieć kogoś do rozmowy, która może zapewnić wsparcie emocjonalne mogą być potrzebne w trudnym czasie. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że akta sprawy mogą być udostępnione publicznie. Jako takie, nie będzie to trudne dla tych, wiesz, aby odkryć informacje na własną rękę.

Jaki rodzaj kar będę stoi po przyznaniu się do DUI w stanie Waszyngton?

Kary możesz napotkać będzie w dużej mierze zależeć od rodzaju umowy adwokat wynegocjowała w imieniu użytkownika. Ponadto niektóre czynniki obciążające mogą wpływać rodzajów kar możesz napotkać.
Artykuł dzięki: