festiwal muzyki kameralnej zubrzyca gorna

festiwal muzyki kameralnej zubrzyca gorna

Jak testuje poziom hormonów stresu?

Twoje poziomy hormonów stresu – kortyzolu i DHEA – można określić za pomocą prostego testu śliny prowadzone w zaciszu własnego domu. Patrz „Co robi test faktycznie wiążą? dla pełnych szczegółów. Genova diagnostycznych za „kompleksowy” wersja tego testu mierzy także wydzielniczej IgA, przeciwciało, które odgrywa kluczową rolę w układzie odpornościowym organizmu.

Mogę zapytać mojego lekarza do tego testu?

Lekarz / GP można zamówić standardowe badanie krwi dla funkcji nadnerczy, ale niestety nic się nie więcej niż najcięższych przypadkach dysfunkcji nadnerczy, takich jak choroba Addisona lub zespół Cushinga podświetlić.

Odwrotnie, stress test śliny nadnerczy jest specjalistą badanie laboratoryjne, które zapewnia bardziej reprezentatywną ocenę swojego poziomu kortyzolu w ciągu całego dnia. Ponadto, istnieją poważne dowody naukowe wskazujące, że hormony stresu są mierzone dokładniej w ślinie niż poprzez pobranie próbki krwi, co jest szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy boją się igieł.

Jakie testy właściwie polega?

festiwal muzyki kameralnej zubrzyca gorna

Pełne instrukcje zostaną dołączone do zestawu testowego, ale tutaj jest przewodnik krok po kroku, co biorąc test polega. Po pierwsze, po otrzymaniu zestawu testowego, należy przechowywać zamknięty opakowanie żelu w zamrażarce, aż będzie gotowy do powrotu swoje próbki do laboratorium. Zdecyduj się na jeden dzień, który zazwyczaj reprezentuje poziom stresu, takie jak dzień roboczy. Zbiera się łącznie z czterech próbek (około pół łyżeczki śliny każdym razem), w odstępach 4-5 godzinnych przez trakcie jednego dnia. Na przykład:

Próbka nr 1: 8 rano

Próbka nr 2: godzina trzynasta

Próbka nr 3: godzina osiemnasta

Próbka # 4: godzina dwudziesta druga

Po zebraniu wszystkich próbek śliny, zamrozić probówki przez co najmniej 2 godziny i trzymać je zamrożone, aż będą gotowe do wysyłki.
Artykuł dzięki: