festiwal muzyki rosyjskiej zielona gora 2013

Staje się kobietą Excellence Część 2 – Kobieta Bożego Wiary

Boże kobieta doskonałości jest kobietą wiary. To jest wiara, która podoba się Bogu. Biblia mówi, że po prostu z wiary żyć będzie. Aby żyć w wierze oznacza, że ??wasza wiara i relacja z Jezusem Chrystusem przenika każdą dziedzinę i aspekt swojego życia. Nie jesteś tylko kobietą Boga w niedzielę w kościele. Jesteś kobietą Boga dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Miłość i wiara w Boga jest wykazać i wyraża się poprzez związek.

Czy widzisz Boga jako Ojca waszego? Twój Pan? Lub po prostu twoim Zbawicielem? Musimy zobaczyć Boga i niech będzie Ojcem nas, Panie nad naszym życiem, i Zbawiciela naszego serca.

Gdy pojawi się ból, którego nie uruchomić się? Twój najlepszy przyjaciel, mąż, pastor, itd Są to dobrzy ludzie, aby podzielić się z w swoim życiu; Jednak pierwszą osobą, należy uruchomić, aby i Ojciec wasz jest … Boże. Bóg cierpliwie czeka, aby dać mu właściwe miejsce w swoim życiu. Bóg pragnie cię poznać, do wspólnoty ze sobą. Dlatego On nas stworzył, na stypendium. Społeczność można zdefiniować jako towarzystwa lub wzajemnego stosunku podziału. Bóg chce mieć udział w swoim życiu. On chce rozmawiać z nim o życiu codziennym. Lubi kontakt z Państwem. Bóg pragnie, aby twój związek z Nim składać się z więcej niż tylko ty wnosząc Go i podnosząc ręce z obowiązku w niedzielne poranki.

Gdy prawdziwe braterstwo z czystym sercem ustala ze swoim Ojcem, zaufanie jest rozwijany. Nie będziesz już wpadają w pokuszenie i leży wroga. Można to zaobserwować w historii znaleźć w Piśmie, kiedy Elizeusz został wezwany przez króla Izraela. Król był w wielkim niepokoju i strachu, dotyczących zbliżającego się ataku z Syrii. Pr zez czas Elizeusz tam obóz Izraela został otoczony. Jednak zauważyć słowa proroka:

2 Królów 6: 16-17

Artykuł dzięki: