festiwal filmow gorskich ustrzyki dolne 2014

festiwal filmow gorskich ustrzyki dolne 2014

Dr Kellogg spędził resztę swojego życia dąży do stworzenia zdrowych produktów, które usprawnienia i rozszerzenia życie. Jednak przypadkowe odkrycie procesu niezbędnego do produkcji suchego zboża jest jego wielkie dziedzictwo. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie rozpocząć dzień smaczne, pożywne miskę zbożowych, które zawdzięcza swoją proweniencję do rozgotowane puli pszenicy.

Wielu wielkich wynalazków i ulepszeń produktów zawdzięczają swoje istnienie wypadków, błędów, które otwierają się nowe drzwi i gładkie głupie szczęście. Kluczem do komercyjnie korzyści z tych błędów jest, aby zawsze zachować otwarty umysł w obliczu nieoczekiwanego. Dr Kellogg szukał nowego rodzaju chleba. Jego błąd w przywieraniu garnek pszenicy przyczyniła się do uczynienia jego imię jednej z najbardziej znanych na świecie.

Geoff Ficke był seryjny przedsiębiorca, przez prawie 50 lat. Jako mały chłopiec, zarabiając na wydawanie pieniędzy robi prace dorywcze w okolicy, nauczył się wartość sprzedaży siebie, oferując usługi i ceny.

Po oddaniu się przez University of Kentucky (B. A. Broadcast Journalism, 1969) i służył w United States Marine Corp, pan Ficke rozpoczęła karierę w branży kosmetycznej. Po wyrośnięciu National Sales Manager dla Vidal Sassoon Hair Care w wieku 28 lat, potem wprowadziła szereg przedsięwzięć, w tym Rubigo kosmetyki, Parfums Pierre Wulff Paryż, Le Bain Couture i moda zapach.

Artykuł dzięki: