festiwal muzyki filmowej krzysztofa komedy

festiwal muzyki filmowej krzysztofa komedy

Sobotnia noc to czas faworytem Kanadyjczycy uprawiać seks, a większość Amerykanie zrobić na 10:34 pm.

Jak długo?

Co Kanadyjczycy brakuje częstotliwości wykonujemy w wytrzymałości. Przy średnim czasie kochania 22,7 minutach kładziemy drugi za Amerykanów, którzy prowadzą w 28.1 minut. Od tego czasu wbijając stosunek trwa od 6 do 10 minutes.For największe kanadyjskie pary gra wstępna trwa średnio 12 minut

Wszystko samodzielnie

95% mężczyzn masturbuje, w porównaniu do 70% kobiet.

Pierwszy raz Sex

Gdy?

festiwal muzyki filmowej krzysztofa komedy

Młodzi Kanadyjczycy zaczynają seks nieco wcześniej niż większość. Podczas gdy średnia światowa, w którym aktywne seksualnie 16-21-latków pierwszy uprawiała seks to 15,9 roku, Kanadyjczycy wskoczył na jeszcze 15 lat. Satysfakcja First Time

Choć możemy być rozpoczęcie młodszy możemy się cieszyć jej mniej. 37% młodych Kanadyjczyków wskazują, że po raz pierwszy seks był bardziej rozczarowujące niż się spodziewali, podczas gdy tylko 19% wskazało, że było o wiele lepsze niż mieliśmy nadzieję.

Pierwszy Ochrona w czasie

74% młodych kochanków kanadyjskich wykorzystywane jakąś formę antykoncepcji po raz pierwszy mieli seks. Podczas gdy 58% używane prezerwatywy, a 16% korzystało z innych metod o wiele za duża 26% nie używać wszelkiego rodzaju ochrony!

Czy to dobry dla Ciebie?

Na całych młodych Kanadyjczyków są dość obfite kochankowie, osiągając 64% kobiet i 65% mężczyzn stawiających satysfakcji seksualnej swojego partnera przed własną rękę.

festiwal muzyki filmowej krzysztofa komedy

Obawy seksualne

Nic więc dziwnego, że dwie górne obawy związane z aktywnością seksualną młodych Kanadyjczyków to strach przed niechcianą ciążą – 21%, a obawa zarażenia się wirusem HIV lub innych chorób przenoszonych drogą płciową – 44%. Ale mimo tych obaw ponad jedna trzecia powiedzieć, że strach przed HIV nie zmieniła ich życie seksualne.

Problemy seksualne

Seksualna dysfunkcja

Ponad 40 procent kobiet i 30 procent mężczyzn cierpi na jakiś rodzaj trudności seksualnych, takich jak brak zainteresowania seksem, niezdolność do osiągnięcia orgazmu, bolesnego współżycia lub przedwczesnego wytrysku.

Przedwczesny wytrysk

Około 25% mężczyzn przyjść przed chcą, lub przed ich partnerzy chcą im. Dla mężczyzn poniżej 40 przedwczesnego wytrysku jest najczęstszym problemem seksualnym. Dobrą wiadomością jest to, że poprzez wzmocnienie ich narządów mięśnie Ćwiczenia Kegla i ćwiczyć budowanie do punktu kulminacyjnego poprzez masturbację, a następnie zatrzymując się na odpoczynek i znowu buduje się i zatrzymując się na odpoczynek i znowu i tak dalej buduje … większość ludzi może się nauczyć trwać znacznie dłużej!

Artykuł dzięki: