festiwal muzyki znanej i nieznanej w sosnowcu

festiwal muzyki znanej i nieznanej w sosnowcu

Sekty religijnej Przypadkowo stworzył wielką amerykańskiego przemysłu

W latach wojny domowej w 1860 roku adwentyści Dnia Siódmego otworzył oryginalną Western Health Reform Institute w Battle Creek w stanie Michigan. Ta grupa religijna był żywotnie zainteresowany zdrowego stylu życia i podjął niektóre z pierwszych badań na temat korzyści z spożywczych naturalnie pochodzących z upraw rdzennych Amerykanów. Rezultatem było ich stworzenie pierwszych płatków śniadaniowych.

Dla reszty z 19 wieku Adwentyści Dnia Siódmego spożywane swoje płatki śniadaniowe wykonane z owsa, kukurydzy, pszenicy i sorgo. Oni nigdy nie próbowali pełni skomercjalizować swoje przepisy na tych zbóż.

festiwal muzyki znanej i nieznanej w sosnowcu

Ich oryginalna Instytut Zdrowia stał się znanym Battle Creek Sanitarium. Jeden z lekarzy w sanatorium został nazwany W. K. Kellogg. Dr Kellogg, oddanym wyznawcą Adwentystów Dnia Siódmego, był żywotnie zainteresowany zdrowej diety oraz wpływ diety na chorych pacjentów. Poszukując środka spożywczego, aby zastąpić chleb w diecie swoich pacjentów, potknął się odpowiedź, że stworzyły kultowy amerykański przemysł.

Dr Kellog kipiała garnku z wodą, która zawierała pszenicy. Jego uwaga został przekierowany a pszenica rozgotowane, więc zmiękczającym. Zdjął zmiękczonej pszenicę i pozostawić do wyschnięcia. Kiedy wrócił później okazało się, że rozgotowane pszenicy zaczęły obracać się kruche. Zaczął się rozpadają pszenicę i przerwał na małe płatki. O dziwo, płatki pszenne miał najbardziej kuszący smak. Dr Kellogg przypadkowo wynalazł proces niezbędnego do masowej produkcji zbóż pszenicy i płatków kukurydzianych.

Dziś wiemy, Kellogg Company jako jeden z wielkich marek i dostarczycieli licznych popularnych płatków śniadaniowych Ameryki. Kellogg Company później został następnie przez C. W. Poczty i General Mills w dokonaniu jednej branży opakowaniach jednostkowych płatków śniadaniowych, które jest wyjątkowo amerykański.

Artykuł dzięki: