jaki festiwal jest w grudniu w edynburgu

jaki festiwal jest w grudniu w edynburgu

Jak personel szkolny może sprawić, że pierwszy dzień dla łokci sukces?

Jak można personel szkolny ocenić zdolność uczenia ELL w celu określenia poziomu nauczania potrzebne?

Czy dajesz studentów przyjeżdżających test diagnostyczny dla dokładniejszego umieszczenia w klasach?

jaki festiwal jest w grudniu w edynburgu

Jak odpowiedzieć na powyższe pytania? Czy pozytywnie odpowiedzieć? Czy Twoja szkoła zapewnić przyjazną atmosferę do swoich uczniów-imigrantów i ich rodzin?

Dzieci imigrantów przed wieloma wyzwaniami. Uczących się języka angielskiego przyjść do szkoły z szerokiego zakresu życia i doświadczeń edukacyjnych ze względu na ich różnych środowisk. Mogą one pochodzić do Stanów Zjednoczonych pod fałszywymi pozorami lub mogły zostać oddzielone od członków rodziny, aby mieć lepsze życie w poszukiwaniu amerykańskiego snu ”. Obarczona stresu przemieszczających się z jednego kraju do drugiego, ale także borykają się z nie znając języka. Komunikacja jest numerem jeden trudności prawie wszyscy uczniowie i rodzice ELL borykają się z; szok kulturowy po czym następuje.

Szok kulturowy ma do czynienia ze stresem czymś nowym i nieznanym. Studenci uczą się angielskiego jako drugiego języka może pochodzić z kraju, gdzie celem edukacji jest uczyć i uczyć się mechanicznie. Ci studenci nie będą zatem wykorzystywane do uczenia się przez odkrywanie i myślenia krytycznego myślenia i dzielenia się głośno jest niespotykane. ELLS może uciekać od działalności przyjemne klasowych, dyskusji grupowych, czy pracy w zespole, ponieważ mogą czuć się zagrożeni przez barierę językową, nieznane oczekiwania działalności, lub po prostu utraty twarzy, bo może nie znać prawidłową odpowiedź. Mogą też dostrzec złą odpowiedź, powodując nauczyciela stracić twarzy, które mogłyby spowodować ich nie reagować. Nauczyciele, którzy nie rozumieją kultury dziecka, może wówczas dostrzec te zachowania jako lekceważące lub może oskarżyć student nie uczestniczy, podczas gdy w rzeczywistości jest to po prostu przypadek uczucie „szok kulturowy”.
Artykuł dzięki: